krótko o naszej firmie

Firma F.H.U. MAXTECH została założona w 2006 r. i od samego początku swojej działalności jest wyłącznym przedstawicielem renomowanej, niemieckiej fabryki łańcuchów firmy THIELE GmbH&CO.KG na terenie Polski w segmencie transportu materiałów sypkich.

 

Firma THIELE GmbH&CO.KG posiadająca własną kuźnie jest wiodącym oraz uznanym producentem łańcuchów na całym świecie. Dzięki bogatej palecie produktów oferujemy szeroki wybór asortymentu oraz możliwość zastosowania w prawie każdych warunkach. Nasze wyroby są całkowicie dopasowane do oczekiwań i zapotrzebowania naszych klientów i zapewniają tym samym ich pełne zadowolenie. Ponieważ chętnie rozwiązujemy skomplikowane problemy techniczne a nasi konstruktorzy w razie potrzeby dokonują inspekcji bezpośrednio w miejscu pracy łańcucha to możemy dzisiaj z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że nasze łańcuchy sprawdziły się w najtrudniejszych warunkach. Naszym motto jest niezawodność naszych produktów oraz bezpieczeństwo ich użytkowników.

 

THIELE jest jedną z pierwszych firm na świecie w swojej branży która spełniła kryteria jakości wg DIN EN ISO 9001. Certyfikacja jakościowa jest dla THIELE sprawą oczywistą. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Rygorystyczny nadzór nad kolejnymi etapami produkcji oraz bezkompromisowa kontrola produktu końcowego zapewniają że nasze wyroby mogą być poddane najcięższym próbom.

 

www.silesiastudio.pl

+ 48 32 284 51 27

+48 609 586 284

42-603 Tarnowskie Góry, ul. Jaworowa 13